Salát s ústřicovými houbami a fazolemi | sarahfergusonfoundation.org

Salát s ústřicovými houbami a fazolemi

Salát s ústřicovými houbami a fazolemi


Hlívy ústřice jsou cenným dietním produktem. Zde chci říct, jak připravit salát s ústřicovými houbami a fazolemi, jídlo bohaté na bílkoviny. Salát je velmi vydatný a chutný, a také málo kalorický.

Popis přípravku:

Těm, kteří milují maso, můžete doporučit přidat do tohoto salátu nakrájené na plátky uzeninových uzenin nebo uzené šunky. Také dobré zde jsou uzené kuřecí prsa nebo pravidelné vařené kuře.

Toto jídlo lze podávat v teplé i studené formě. Když servírujete salát v teplé podobě, můžete přidat trochu strouhaného parmazánu nahoře. Bude to skvělý doplněk ke složkám nádobí.
Účel:
Na oběd / Na večeři / Užitečný oběd / Světelná večeře
Hlavní složka:
Zelenina / Fazole / Fazole / Houby / Hlívy ústřice
Jídlo:
Saláty
Dieta:
Vegetariánská strava / Saláty bez

Složení:

  • Hlívy ústřice – 100 gramů
  • Fazole – 150 gramů (vařené nebo konzervované)
  • Cibule – 1 kus
  • Rostlinný olej – 3 Art. lžíce (přednostně olivový)
  • Ocet – 1 st. lžíce (3% jablečné nebo hroznové)
  • Petržel – 1 tužka
  • Sůl – chuť
  • Pepř – chuť

Podávání: 1-2

Jak připravit “Salát s ústřicovými houbami a fazolemi”

Pokud nepoužíváte konzervované boby, musí být předem namočené ve vodě, v noci. Pak by měla být vařena ve slané vodě, dokud nebude vařená, ochlazená – a používá se k přípravě salátu. A pokud si vezmete konzervované boby, pak se ujistěte, že nemá žádné koření ani rajčatovou omáčku.
Hlívy ústřice musí být umyty, nakrájeny na kusy a vařené ve slané vodě. Až do připravených veselých s průměrnou velikostí vaří asi 20 minut. Pak s houbami musíte vypustit vodu a nechat je ochladit.
Oloupete žárovku z plevele a nakrájíme na poloviční kroužky nebo podle vašeho uvážení ještě menší. Vzhledem k tomu, že oba ústřicové houby a fazole mají jemnou chuť, ostrý zápach cibule je lépe neutralizován. Chcete-li to provést, oholte ho strmou vroucí vodou. Cibulka pak může být položena s fazolemi a houbami.
Ochutnejte salát s rostlinným olejem a octem a předem promíchejte je do samostatné nádoby. Chcete-li ochutnat, můžete přidat do salátové černé pepře a petrželky. Také dobré pro tyto ingredience je čerstvá okurka.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

36 − 29 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: