Salát s kuřecím masem, pepřem a rajčaty | sarahfergusonfoundation.org

Salát s kuřecím masem, pepřem a rajčaty

Salát s kuřecím masem, pepřem a rajčaty


Jedním z nejjednodušších, ale zároveň chutných a výživných salátů je salát s kuřecím masem, pepřem a rajčaty. Jen pár dostupných ingrediencí se spojuje s vynikajícím a velmi užitečným salátem.

Popis přípravku:

Nějak se stalo, že doma v chladničce je téměř vždy hotové vařené kuře. A zelenina se také nachází téměř vždy – přinejmenším se snažíme mít vždycky. Proto když opravdu chci jíst a opravdu nechci vařit, vždycky dělám takové saláty. A co? Pouze 10 minut práce a velmi výživný a chutný salát je připraven.

Recepty na můj salát s kuřecím masem, pepřem a rajčaty jsou velmi jednoduché:

1. Cook kuřecí filetu až do vaření (hodu do vařící slané vody a vařit po dobu 20 minut), ochlaďte a nakrájíme na malé kostky nebo rozložte vlákna (jak chcete).

2. Zatímco se kuře ochlazuje, zabýváme se zeleninou – řezáme papriky a rajčata na malé kostičky. Pokud si přejete, můžete salát přidat další zeleninu, kterou máte k dispozici. Fantasy je vítána.

3. Ve skutečnosti jsou všechny přípravné práce dokončeny. Zbývá jen vzít salátovou mísu, míchat kuřecí filé, papriky a rajčata a přidat strouhaný sýr (volitelně), sůl, pepř a sezónu. Než aby se naplnil – vyřešit. Mohou to být majonéza, bude to lahodné, ale mastné a spíše škodlivé (zvláště pokud je koupena majonéza). Můžete se naplnit jogurtem nebo zakysanou smetanou, ale je to pro milovníka. Je to možné s olivovým olejem. Jedním slovem, vyplňte to, co chcete.

Když doplníte paliva, nechte salát stát alespoň 5-10 minut, poté pokračujte v jídle. Nicméně, jen zřídka trpím tyto 5-10 minut, začnu okamžitě prasknout :)

Bon appetit! Doufám, že se vám bude líbit salát s kuřecím masem, paprikou a rajčaty.
Účel:
Na oběd / Na večeři / Oběd za 30 minut / Rychlá večeře / Světelná večeře
Hlavní složka:
Zelenina / Bird / Kuře / Tomato / Kuřecí prsa / Kuřecí filet
Jídlo:
Saláty

Složení:

  • Kuřecí filet – 300 gramů
  • Bulharský pepř – 1 ks
  • Rajčata – 3 kusy
  • Majonéza – chuť
  • Sůl, pepř – Chuť

Podávání: 2

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: