Ciasto francuskie ciasto ciasto | sarahfergusonfoundation.org

Ciasto francuskie ciasto ciasto

Ciasto francuskie ciasto ciasto


Oferuję przepis na bardzo smaczne domowe ciasta, których gotowanie zajmuje nie więcej niż 20 minut. Ciasto francuskie z różnymi nadzieniami to idealna propozycja na obfite śniadanie i deser.

Opis przygotowania:

Moja receptura, jak zrobić placki z ciasta z ciasta francuskiego, bez drożdży, przyda się zarówno młodym gospodyniom, jak i bardziej doświadczonym. Przecież te ciasta – tylko różdżka-zashchalochka. W nich można umieścić absolutnie każdy farsz: słodki i niesłodzony. Nawet najczęstszym dżemem jabłkowym w tych ciastach będzie smakowanie nawet najbardziej wymagającego słodyczy. Z komplementów nie będziesz mieć wiszących świateł za każdym razem, gdy będziesz gotować te placki, ale możesz je gotować każdego dnia!Cel:
Popołudniowa przekąska / W pośpiechu
Główny składnik:
Mąka i ciasto / Ciasto francuskie
Danie:
Pieczenie / Ciasteczka

Składniki:

  • Ciasto wyrabiane z ciasta francuskiego – 300 gramów
  • Dżem jabłkowy – 150 gramów
  • Jajko – 1 sztuka

Porcje: 3-4

Jak gotować “Ciasto francuskie z ciasta francuskiego”

Przygotuj wszystkie niezbędne składniki. Wyciągnij najpierw ciasto z zamrażarki, aby mieć trochę czasu na stopienie się, inaczej nie będzie można go rozwałkować. Jeśli nadal o tym zapomniałeś, włóż ciasto do piekarnika na kilka minut, które nadejdzie.
Pokrój ciasto na prostokąty (około 5 na 7 cm) i delikatnie rozwałkuj.
Włóż farsz jabłkowy.
Przykryć drugim końcem ciasta, zabezpieczyć krawędzie widelcem. Z góry wykonaj parę płytkich cięć.
Smażyć placki ubitym jajkiem lub żółtkiem, a następnie przesłać je do piekarnika na 15 minut. Gotowe ciasta muszą ostygnąć, a nadzienie w środku będzie bardzo gorące! Smak Bon!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 + = 39

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: