Ciasto wiśniowe w multivark | sarahfergusonfoundation.org

Ciasto wiśniowe w multivark

Ciasto wiśniowe w multivark


Ciasto wiśniowe w multivark jest doskonałą opcją do łatwego pieczenia. Możesz używać zarówno świeżych jagód, jak i zamrożonych nie w sezonie. Ciasto jest delikatne, przewiewne i bardzo smaczne.

Opis przygotowania:

Jest to dość prosta recepta na ciasto wiśniowe w multiwarstwie, które nawet początkujący w kuchni może z łatwością poradzić sobie. Nawiasem mówiąc, to z pieczeniem wiele osób zaczyna poznawać multiwar. Dlaczego więc nie spróbować tego konkretnego ciasta?Cel:
Na śniadanie / Na lunch / Na obiad
Główny składnik:
Cherry / Jagody
Danie:
Pieczenie / Ciasta

Składniki:

  • Mąka – 250 gramów
  • Jajko – 2 kawałki
  • Olej roślinny – 8 pozycji. łyżki
  • Cherry – 250-300 gramów
  • Cukier – 100-150 gramów
  • Mleko – 100 mililitrów
  • Proszek do pieczenia – 1 łyżeczka

Porcje: 8-10

Jak gotować “Wiśniowe ciasto w multiwark”

1. Aby przygotować ciasto, musisz najpierw ubić jajka. Czy wiesz, jak zrobić ciasto wiśniowe w powietrzu wielopowierzchniowym? Wszystkie składniki należy dodawać stopniowo, a następnie bitą ubić za pomocą trzepaczki lub miksera. Dodaj cukier do małych jajek.
2. Przesiej mąkę i wlej około połowy do ubitych jaj. Ciasto powinno być dość płynne, ale jednorodne. Kontynuuj mieszanie, tak aby nie było grudek.
3. Na tym etapie możesz dodać proszek do pieczenia i wlać mleko. Dokładnie wymieszaj i dodaj olej roślinny. Ciasto powinno być jednorodne i nie złuszczać.
4. Teraz możesz stopniowo dodawać resztę mąki. Aby ciasto wiśniowe w domu wielowarnikowym w domu okazało się przewiewne, ważne jest, aby nie przesadzać z mąką. Jednak ciasto nie powinno być płynne, raczej grube, ale miękkie i bez grudek.
5. Gdy ciasto będzie całkowicie gotowe, posmaruj miskę wielostokową olejem i, jeśli to konieczne, posyp mąką lub mango. Wlać ciasto do miski.
6. Wierzch z wiśni. Jagody mrożone można umieścić natychmiast, nie jest konieczne ich odmrażanie. Ze względu na dość silną konsystencję ciasta jagody pozostają na wierzchu. Jeśli sprawisz, że ciasto będzie bardziej płynne, mogą upaść i rozprzestrzenić się po całym cieście. Włącz tryb pieczenia na 60-70 minut (w zależności od pojemności). Gotowe ciasto można posypać cukrem pudrem.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: